23 09 2012

Mustafa Ceceli - Es Remixes 2012 320 Kbps Full Cover Albüm İndir

Mustafa Ceceli - Es Remixes 2012 320 Kbps Full Cover Albüm İndir |  görsel 1

Mustafa Ceceli - Es Remixes [2012] Orjinal CdRip 320 Kbps + Full Cover Albüm İndirMustafa Ceceli - Es RemixES - 320 Kbps Full Cover Yeni Albüm İndir

CD 1

01 - Es
02 - Aman
03 - Oyun Olmazdı Aşkla
04 - Gel de Sen Konuş
05 - Alametifarika
06 - Rahat Rahat
07 - Sevgilim
08 - Bir Yanlış Kaç Doğru?
09 - Aşk Döşeği
10 - Zillerime Basıp Kaçıyor
11 - Gizli
12 - Aşıkardır Zat-ı Hak

CD 2 (REMİXES)

01 - Bir Zamanlar Deli Gönlüm
02 - Dünyanın Bütün Sabahları
03 - Gel De Sen Konuş (Mustafa Ceceli Version)
04 - Rahat Rahat (David Şaboy Version)
05 - Oyun Olmazdı Aşkla (Sinan Ceceli Version)
06 - Sevgilim (Mustafa Ceceli Version)
07 - Es Tornado Mix ft.Pit10 (Ender Çabuker)
08 - Zillerine Basıp Kaçıyor (Sinan Ceceli Version)
09 - Aman (Behzad Motallebi Version)
10 - Bir Yanlış Kaç Doğru (Cenker Bayrak Version)
11 - Rahat Rahat (Mustafa Ceceli Version)
12 - Es (Mustafa Ceceli Elektrock Version)


Mustafa Ceceli ilk albümünün ardından olduğu gibi ikinci albümündeki şarkıların da remixlerinden oluşan bir albüm hazırladı.  ”ES RemixES” isimli albümde sanatçı son albümünde yer alan “Gel de Sen Konuş”, “Rahat Rahat”, “Oyun Olmazdı Aşkla”, “Es”, “Sevgilim”, “Zillerime Basıp Kaçıyor”, “Aman”, “Bir Yanlış Kaç Doğru” şarkılarının remix versiyonlarının yanı sıra Eflatun imzalı ”Dünyanın Bütün Sabahları” isimli yepyeni bir şarkıya yer verdi ve Sezen Aksu’nun “Bir Zamanlar Deli Gönlüm” şarkısını yeniden seslendirdi.


Albüm 320 Kbps Kalitesinde Orjinal CD'den Riplenmiştir. Full Coverlar İçerisindedir.


TURBOBIT INDIRME LINKI

Turbobit ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sağ altta "Normal İndirme"ye tıklayın ardından resimdeki kodları girip "İndir" butonuna basın. 60 saniye bekledikten sonra "Dosya indir"e tıklayın ardından indirme başlayacaktır.


SHAREFLARE INDIRME LINKI

ShareFlare ile Dosya İndirme :  Yukarıdaki Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada, "Hızlı İndirme" Tıklayın, ardından çıkan sayfanın altında yer alan sekmelerden “Ücretsiz” Tıklayınız. Ardından “Dosyayı İndir” Butonuna tıklayınız. Kısa bir süre bekledikten sonra çıkan sayfadaki “Download File” ye tıklayınız. 45 den geri sayan sürenin dolmasını bekleyiniz ve dolduktan sonra “Your link to file download” a tıklayıp indirme işlemini başlatınız. Yada Skymonk kurup kendi indirme programıyla indiriniz.


UPLOADED.NET INDIRME LINKI


Uploaded.to ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra Free Download'a tıklayın ve 12 saniye bekledikten sonra resimdeki kodları girmeniz gerekecek, kodlar düzgün bir şekilde yazıldıktan kısa bir süre sonra dosya indirme işlemi başlayacak.


FREAKSHARE INDIRME LINKI

FreakShare ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra açılan sekmede sağ alt tarafda, ücretsiz yazan kısmın altındaki 60 dan geri saniyenin dolmasını bekleyiniz, 60 sn süre dolduğunda İndir Butonuna basınız, çıkan kodları doğru bir şekilde girip entera basın, yükleme işleminiz başlayacaktır.


...Keyifle Dinleyiniz, Teşekkürü Unutmayınız...

Sitemizin paylaşımlara devam etmesi için lütfen aşağıdaki reklamlara bir kez tıklayınız. "Teşekkür Mahiyetinde..!" Lütfen Tıklayınız ve teşekkür etmiş olunuz... :) !!
9799
0
0
Yorumlarınız bizim için önemlidir..!! Lütfen kırık linkleri ve her türlü sorunları aşağıdaki alanda belirtiniz...
Yorum Yaz